تولید محتوا

تولید محتوا با کیفیت بعد از تعیین استراتژی محتوا ، مهمترین گامی است که برای کسب نتیجه مطلوب از بازاریابی محتوا باید بردارید.

تولید محتوای متنی، یکی از مهم‌ترین عناصر هر کسب و کار موفق است. محتوای خوب می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را جذب کنید، اعتماد آنها را جلب کنید و فروش خود را افزایش دهید. اگر به دنبال تولید محتوای متنی باکیفیت و موثر هستید، نگارکانتنت بهترین گزینه برای شماست. ما تیمی از نویسندگان متخصص و باتجربه داریم که می‌توانند محتوای متنی متناسب با نیازهای شما تولید کنند.

پس بپردازیم به مهمترین سوال شما:

چرا به محتوا نیاز دارید؟

برای کسب رتبه‌های برتر در صفحه اول گوگل، افزایش فروش و جلب نظر مخاطب در شبکه‌های اجتماعی، روش‌های مختلفی وجود دارد؛ اما محتوا هسته اصلی در بازاریابی آنلاین است. چرا که:

  • برای سئو on-page به محتوای کاربر پسند و البته بر اساس اصول سئو نیاز دارید.
  • برای سئو off-page و لینک سازی خارجی، از طریق رپورتاژ یا ساخت بلاگ به محتوای با کیفیت نیاز دارید.
  • جلب اعتماد کاربر و برقراری ارتباط موثر از طریق محتوایی که به صورت اختصاصی برای نیاز و مشکل او آماده کرده‌اید، ممکن است.
تولید محتوا

معرفی انواع محتوا

شاید برایتان عجیب باشد، اما باید بدانید محتوای متنی، بسته به این که با چه هدفی تولید می‌شود، دارای ساختار و بیان متفاوتی خواهد بود؛ بنابراین، قبل از اینکه نسبت به سفارش تولید محتوا اقدام کنید، باید بدانید کدام یک از انواع محتوا، شما را به هدفی که در ذهن دارید، نزدیک می‌کند.

من می‌توانم به ۴ شکل زیر به شما در زمینه تولید محتوا  کمک کنم:

محتوای-متنی

تولید محتوا متنی

برای بلاگ
محتوای-محصول

تولید محتوا

برای محصول
رپورتاژ

تولید ریپورتاژ

برای بهبود سئوی وب سایت
محتوای-پادکست

تولید محتوای صوتی

یا پادکست
تولید محتوا متنی سئو محور برای بلاگ

تولید محتوا متنی سئو محور برای بلاگ

تولید محتوا متنی سئو محور برای بلاگ، جذاب‌ترین بخش کار من است. چرا که از ابتدا کار خود را با تولید محتوا سئو محور آغاز کرده‌ام.

برای نگارش محتوای وبلاگ، معمولاً از اطلاعات تخصصی شما و منابع خارجی و در آخر بررسی محتوای رقبای شما، استفاده می‌کنم. چرا که محتوای کپی، اولین خط قرمز در خلق محتواست. خیالتان راحت باشد که عبور از خط قرمزهای زندگی به دلیل عواقبی که دارد، جزء علاقه‌مندی‌های من نیست!

با کلیک روی لینک‌های زیر، با نمونه محتواهای وبلاگی که توسط من نگارش شده‌اند، بیشتر آشنا شوید:

تولید محتوای سئو شده محصول

محتوایی که برای بخش محصول و خدمات سایت نوشته می‌شوند، با محتوایی که در وبلاگ قرار می‌گیرد، کاملاً متفاوت است. پرداختن به جزئیات، بدون بزرگ نمایی یکی از مهمترین نکاتی است که هنگام تولید محتوای محصول باید به آن توجه شود.

روی لینک‌های زیر کلیک کنید تا با نمونه محتوای محصولی که توسط من نگارش شده‌است، بیشتر آشنا شوید:

تولید محتوای سئو شده محصول

تولید ریپورتاژ

سئو خارجی سایت، یکی از فاکتورهای اصلی به منظور بهبود رتبه سایت در صفحه نتایج گوگل است. به عبارت دیگر، در صورتی که شما قصد خرید لینک یا لینک سازی خارجی دارید، می‌توانید از رپورتاژ در سایت‌های ثالث استفاده کنید.

در رپورتاژ هدف بیان مسئله و سپس راهکاری برای حل آن است. این راهکار می‌تواند خدمات یا محصولات شما باشد.

برای آشنایی بیشتر با این سبک محتوا، از لینک‌های زیر استفاده کنید:

تولید محتوای صوتی

تولید محتوای صوتی

حتماً شنیده‌اید که محتوا هنوز هم پادشاه است. اما آیا می‌دانید که محتوای صوتی یا پادکست، شاهزاده محتواهاست؟! همان‌طور که گفته شد، یکی از اهداف اصلی تولید محتوا، برقراری یک ارتباط مؤثر با مخاطب است. بر اساس علم روانشناسی، تأثیر صدا بر مخاطب، بیشتر از تأثیر متن روی او است. پس اگر به دنبال اثرگذاری بیشتری هستید، می‌توانید تولید محتوای صوتی را امتحان کنید.

با کلیک روی لینک‌های زیر، به نمونه پادکست‌هایی که توسط من آماده شده‌اند، گوش کنید:

در مورد استراتژی محتوایی که نیاز دارید، با من صحبت کنید.

    آخرین مقـالات تولید محتـوا